Plastik (PVC) Kart Üreticisi

Firmamız ABACI KART SANAYİ ve TİCARET AŞ, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda plastik kart baskı sistemlerini hizmetinize sunmaktadır. Organizasyonlarınız, seminerleriniz, fuar ve konferanslarınız için kart baskı hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmetlerimiz sizin istediğiniz ölçülerde ve talebiniz doğrultusundadır. Uzman ve deneyimli ekibimizle size en hızlı ve kaliteli çözümü sağlamaktayız. Kart üretim sistemlerimiz sayesinde organizasyonlarınızda katılımcılarınıza ve ziyaretçilerinize en hızlı ve en güzel şekilde giriş ve katılımcı kartlarını vermiş olursunuz. Firmamız sizden gelen talepler doğrultusunda hizmet vermeye ve plastik kart üretimine devam edecektir.

Plastik Kart - Kart Seçenekleri:

Plastik kart üretiminde yapabildiklerimiz hayal gücünüzle sınırlı, Üç boyutlu gözüken logonuzu plastik kartlarda uygulayabiliyoruz. İmza bantı ve istediğiniz tüm yenilikleri kişisel kartınız haline getiriyoruz. Sadece siz isteyin biz zaten üretiyoruz. 54x86mm tamamen plastik kredi kartı özelliklerinde ve kalitesinde üretim yapmaktayız.